AtelierG4

Pasjonujesz się fotografią? Masz wrażenie, że potrafisz patrzeć na świat w zupełnie inny sposób, niż inni i dostrzegać jego ukryte piękno? Chciałbyś nauczyć się jak uchwycić wyjątkowe momenty w obiektywie aparatu? AtelierG4 wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom, proponując Indywidualną Lekcję Fotografii. W trakcie godzinnych zajęć z doświadczonym fotografem dowiesz się więcej na temat wybranej przez Ciebie dziedziny oraz otrzymasz szereg wskazówek jak poprawić swój warsztat. Dostęp do profesjonalnego sprzętu, a także indywidualne podejście prowadzącego sprawią, że będziesz mógł wyciągnąć dla siebie z tych zajęć mnóstwo wiedzy. Nie czekaj! Świat fotografii stoi przed Tobą otworem!
Szukaj po kategorii

Atelier G4, czyli warsztaty fotograficzne w Krakowie

AtelierG4 to firma prowadząca warsztaty fotografii studyjnej i plenerowej, zlokalizowana na krakowskim Kazimierzu. Na rynku funkcjonuje od 2015 roku i z powodzeniem prowadzi lekcje i kursy fotografii, grupowe oraz indywidualne. Położenie studia w kamienicy, w artystycznej dzielnicy Miasta Królów tylko podkreśla jego cudowną atmosferę. Sam Kazimierz, z zabytkowymi uliczkami i pięknymi starymi budynkami, jest bardzo wdzięcznym obiektem do fotografowania, więc planów na plener tutaj nie brakuje. Jeśli chcesz nauczyć się profesjonalnej fotografii od mistrzów wyjątkowych ujęć, zapoznaj się z ofertą AtelierG4 i wybierz kurs dla siebie lub zabierz bliską Ci osobę na warsztaty i razem rozpocznijcie nową pasję.

Lekcja fotografii w Krakowie z AtelierG4

W ofercie AtelierG4 dostępna jest m.in. Indywidualna Lekcja Fotografii, w wersji dla jednej osoby lub dla dwojga. Zajęcia trwają 1 godzinę i są prowadzone przez profesjonalnego eksperta i instruktora fotografii, który jest na wyłączność do Twojej dyspozycji. Sam decydujesz czy chcesz nauczyć się fotografii w studiu, czy w plenerze, a zakres nauki jest ustalany indywidualnie z prowadzącym, w zależności od Twojego stopnia zaawansowania. Podczas godzinnej lekcji masz dostęp do profesjonalnego sprzętu, którym posługują się zawodowi fotografowie. A jeśli jedna godzina to dla Ciebie za mało, wybierz Indywidualny Kurs Fotografii, który obejmuje 4, 1-godzinne lekcje, o wybranej tematyce. W tym wariancie masz wystarczającą ilość czasu, aby poćwiczyć fotografowanie zarazem w studiu, jak i plenerze. Nauczysz się pracy ze światłem i poznasz wiele przydatnych funkcji aparatu, tworząc zdjęcia w trybie manualnym. Kurs odbywa się również w wersji dla dwojga. Wybierz się z przyjacielem i drugą połówką i nauczcie się jak robić sobie nawzajem profesjonalne ujęcia, a Wasz album już nigdy nie będzie świecił pustkami.

Fotografia w Krakowie - profesjonaliści z Atelier G4

W dobie smartfonów, gdzie każdy nawet średniej klasy telefon ma wbudowany aparat fotograficzny, nierzadko z podwójnym obiektywem, fakt, że jeden z pierwszych aparatów fotograficznych ważył 400 kg, jest trudny do uwierzenia. Powstał on w 1900 roku, a jego zadaniem było sfotografowanie pociągu Alton Limited w Chicago. Amerykański fotograf i naukowiec George R. Lawrence, skonstruował aparat i wykonał zdjęcie, które później zdobyło nagrodę „The Grand Prize of the World” w Paryżu.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.