Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności

Informacje i zamówienia: 22 66 88 272
pon - pt. 9.00 - 19.00 sobota: 10.00 - 17.00

Rejs Motorówką RIB (6 osób) | Sopot

(0)
Lokalizacja
Sopot
Uczestnicy
6
Sezon
Ciepły
Ważność
12 Miesięcy

Sprawdź inne propozycje wykonawcy:

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

Lubicie nowe wyzwania? Chcecie aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu? Wejdźcie na pokład Łodzi RIB! To niesamowita Motorówka, która idealnie nadaje się do szybkiej jazdy i skoków po falach. To łodzie wykorzystywane przez ratowników morskich podczas wypraw ratunkowych. Tam nie ma ani chwili do stracenia! Poczujcie wolność i przekonajcie się ile emocji może wyzwolić jazda wodnym odpowiednikiem ferrari. Wybierzcie słoneczny dzień, zabierzcie ze sobą dobry humor i spróbujcie swoich sił na wodzie. Gotowi na potężną dawkę adrenaliny?

Rejs Motorówką RIB to świetny pomysł na prezent dla przyjaciół. Takich emocji z pewnością nie zapomną przez długi czas. Podaruj im voucher na prezent, a możesz być pewien, że będą zaskoczeni.

Miejsce realizacji

Sopot

Obowiązujący strój

Na realizację prezentu zalecamy ubranie, w którym czujesz się swobodnie. W ciepłe dni proponujemy strój kąpielowy. Na pokład łodzi dostaję się dużo wody.

Czas trwania

20 minut.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

W sezonie 2014 prezent realizowany będzie od 28 czerwca do 24 sierpnia. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas przeżycia. Na pokładzie może się znajdować się od 1 do 6 osób.  

Wpisz mail, zobacz Voucher

 
Dodaj opinię
Ocena przeżycia
Zasady dodawania komentarzy

Zobacz inne propozycje