Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności

Informacje i zamówienia: 22 66 88 272
pon - pt. 9.00 - 19.00 sobota: 10.00 - 17.00

Pedicure Klasyczny | Warszawa

(0)
Lokalizacja
Warszawa
Uczestnicy
1
Sezon
Całoroczny
Ważność
12 Miesięcy

Sprawdź inne propozycje wykonawcy:

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

Każda kobieta stara się dbać o swoje stopy i paznokcie jak najbardziej potrafi. Jednak często się zdarza, że brak czasu lub cierpliwości powoduje, że nie można należycie ich wypielęgnować. Dlatego teraz będziesz miała okazje oddać się w ręce profesjonalnej manicurzystki, która zadba o Twoje stopy podczas Pedicuru Klasycznego. W trakcie trwanie zabiegu będziesz mogła się odprężyć i zrelaksować. Po wszystkim będziesz mogła się pochwalić nie tylko pięknie pomalowanymi paznokciami ale także wypielęgnowanymi, gładkimi stopami. Na takie przeżycie czeka każda kobieta!

Zabieg obejmuje:

  • Kompleksową pielęgnację stóp,
  • Pomalowanie paznokci lakierem.

Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla Ukochanej, przejrzyj nasz katalog marzeń! Znajdziesz w nim tysiące pomysłów na upominek w dobrej cenie. Przykładowo Pedicure Klasyczny to świetna propozycja dla każdej kobiety, która chce zadbać o siebie. Możesz być pewien, że obdarowana będzie wielce zaskoczona oraz ucieszona.

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 45-60 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Zabieg obejmuje kompleksową pielęgnację stóp oraz malowanie paznokci. Przeciwwskazaniem jest uczulenie na składniki kosmetyków.

Wpisz mail, zobacz Voucher

 
Dodaj opinię
Ocena przeżycia
Zasady dodawania komentarzy

Zobacz inne propozycje